Kategorie:

Jakie parametry mają dobre tusze do drukarki HP 652? Sprawdzamy

Avatar
Opublikowane przez tuszman

Każdy użytkownik drukarki wiesz, że zakupy dobrego tuszu nie jest łatwym zadaniem. Na rynku jest mnóstwo rozwiązań, dzięki którym możemy pozwolić sobie na tańszy druk, ale trzeba pamiętać o współmiernym spadku jakości. Nie zawsze jednak droższy tusz będzie lepszy. Jak wybierać odpowiednie tusze do drukarki HP 652? Odpowiedź znajdziesz w poniższym tekście.

Dobre tusze do drukarki hp 652 – sprawdzamy specyfikację

Dobry tusz do drukarki HP 652 ma kilka cech, które sprawiają, że taki produkt będzie służył przez długi czas. Przede wszystkim niezależnie od tego czy tusz 652 jest czarny, czy kolorowy, to powinien być odpowiednio wilgotny. Zdarza się, że najtańsze zamienniki zasychają już po dwóch tygodniach i nie nadają się do użytku.

Jaki więc produkt jest najlepszy? Wszystko zależy od naszych potrzeb, a także tego, co obecnie sprzedawane jest w sklepach. Najdroższe są tusze oryginalne od HP. Za jeden pojemnik wkładów atramentowych zapłacimy 60 zł, co pozwoli na wydrukowanie 200 stron (cena za stronę 31 gr).

W przypadku dobrej jakości zamienników można mówić o kartridżach pozwalających na wydruk 650 stron za cenę 100 zł (cena za stronę to 15 gr).

Tusz 652 czarny w zestawie oraz kilka słów o zamiennikach

Chcąc wyposażyć się w czarny tusz 652, możemy zrobić to kupując cały zestaw. W takim zestawie znajduje się oryginalny tusz kolorowy, a także w barwie czarnej. Cena za takie połączenie to 150 zł. Oszczędność na obu tuszach to łącznie 10 zł.

Zamienniki tuszy do drukarki HP 652 kosztują nieco mniej w wersji kolorowej od oryginału. Alternatywny wkład atramentowy nabędziemy za kwotę 96 zł, co w rezultacie daje 24 gr za stronę w kolorze. Pytanie czy to się opłaca? Zależy to od tego jakiej jakości oczekujemy.

Zdjęcia lepiej drukować z użyciem oryginalnego tuszu. Nieco tańsze zamienniki dobrze sprawdzają się w druku logotypów, prostych obrazków i elementów identyfikacji wizualnej.

Tusze do drukarki HP 652 dostępne na stronie https://www.drtusz.pl/tusze-hp-652-zamienniki-oryginalne-c-50200006914.html