Kategorie:

Epson Expression Premium XP-900 – czy ta drukarka to wybór dla profesjonalnego fotografa?

Avatar
Opublikowane przez tuszman

Epson Expression Premium XP-900 to – zgodnie z zapewnieniami producenta urządzenia – perfekcyjne rozwiązanie tak dla fotografów – profesjonalistów, jak i sympatyków robienia zdjęć, traktujących swoje hobby bardziej amatorsko. Do tego jeszcze przystępne cenowo!

Czy pochwały firmy Epson dla XP-900 są jednak zasłużone? Przyjrzyjmy się temu poniżej!

Epson Expression Premium XP-900 – podstawowa charakterystyka urządzenia

Omawiane urządzenie stanowi połączenie drukarki atramentowej i skanera. Jest to więc wielofunkcyjne rozwiązanie do drukowania dokumentów oraz zdjęć w dobrej jakości w rozmiarze do formatu A3 i ich skanowania w rozmiarze do formatu A4.

Atutami urządzenia są:
– kompaktowe rozmiary (47,9‎ x 35,6 x 14,8 cm);
– wyświetlacz LCD (o przekątnej 6,8 cm), służący do ręcznego sterowania urządzeniem;
– funkcja automatycznego druku dwustronnego;
– druk na płytach CD i DVD.

Nowatorskie rozwiązania, zastosowane w Epsonie Expression Premium XP-900

Inżynierowie popularnego producenta urządzeń drukujących zadbali o to, aby XP-900 oferował swoim użytkownikom rozwiązania na miarę XXI wieku. Zamontowany w urządzeniu system Epson Connect i dedykowana aplikacja gwarantują swobodę drukowania mobilnego.

Drukarka komunikuje się również bezprzewodowo z komputerem (za pomocą sieci WI-Fi).

Jakość wydruku

Jak dowodzą przeprowadzone przez nasz zespół testy i znalezione w Internecie opinie innych użytkowników, zastosowane w XP-900 głowica drukująca Micro Piezo i zestaw tuszów Claria Premium gwarantują rzeczywiście wysoką jakość wydruku.

Czy więc Epson Expression Premium XP-900 to urządzenie doskonałe?

Nie – podobnie jak żadna inna rzecz na świecie. Podstawową wadą XP-900 jest to, że największym obsługiwanym przez nią rozmiarem jest format A3. To za mało dla profesjonalnego fotografa czy grafika.

Z czystym sumieniem możemy polecić jednak tę drukarkę dla użytkowników domowych i małych biur. Będzie dla nich rozwiązaniem idealnym!

Oferta sprzedażowa drukarki Epson expression premium xp-900 dostępne pod adresem: https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-expression-premium-xp-900-p-15128.html