Kategorie:

Drukarka Canon Pixma TS705 – opis

Avatar
Opublikowane przez tuszman

Kompaktowa drukarka Canon Pixma TS705 posiada wiele opcji połączeń i sprawdza się świetnie nie tylko do użytku domowego, ale także w biurze. Opisywane urządzenie charakteryzuje się niedużym rozmiarem oraz przystępną ceną jednocześnie umożliwiając drukowanie zdjęć wysokiej jakości i zapewniając bezproblemową łączność z wieloma innymi sprzętami, takimi jak laptopy, komputery stacjonarne, czy też urządzenia dotykowe. Aby wydrukować dokument lub też ilustrację za pomocą opisywanej drukarki wystarczy użyć sieci Ethernet.

Można również podłączyć inne urządzenie i wydrukować arkusz za dotknięciem jednego przycisku. Co więcej, urządzenie, jakim jest drukarka Canon Pixma TS705 jest kompatybilne z aplikacjami Mopria, Windows 10 Mobile, czy też Canon PRINT. 

Wyjątkowa wydajność

Dzięki wielu funkcjom, jakie posiada drukarka Canon Pixma TS705 może ona zapewniać wyjątkowo wydajną pracę. Jedną z opcji, o których warto wspomnieć jest możliwość automatycznego drukowania dwustronnego, co pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości papieru. Co więcej, kasety, które są wbudowane w drukarce zwiększają efektywność jej pracy nawet kilkukrotnie.

Przy tej samej ilości tuszu można wydrukować nawet dwa lub trzy razy więcej treści, niż w przypadku tradycyjnych odpowiedników modelu Canon Pixma TS705. Warto wiedzieć, iż opisywana drukarka posiada aż pięć oddzielnych pojemników, dzięki czemu można wymieniać tylko te, które zostały wykorzystane. 

Wyzwól swoją wyobraźnię i kreatywność

Dzięki urządzeniu Canon Pixma TS705 można z powodzeniem pracować kreatywnie. Wszystko za sprawą kilku aplikacji, które umożliwiają drukowanie na samoprzylepnym papierze fotograficznym. Za pomocą drukarki Canon Pixma TS705 można także drukować na papierze kwadratowym i magnetycznym oraz wykonywać różnego rodzaju naklejki na paznokcie.

Drukarka Canon Pixma ts705 dostępna w ofercie sprzedażowej w tym miejscu.