Kategorie:

Canon PIXMA MG3650S: funkcje Wi-Fi, atrament XL i drukowanie na dwóch stronach

Avatar
Opublikowane przez tuszman

Nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne takie jak canon pixma mg3650s to dzisiaj już nie tylko drukarki i skanery. Obecnie są one wyposażone w coraz więcej udogodnień takich jak WiFi, osobne kasety z atramentem, a także drukowanie na dwóch stronach jednocześnie. Warto wyposażyć się w takie rozwiązanie nie tylko ze względu na wielofunkcyjność, ale też oszczędność czasu, jaką możemy w ten sposób osiągnąć.

Funkcjonalność podstawowa i zaawansowana w Canon PIXMA MG3650S

Podstawowa funkcjonalność produktu, jakim jest urządzenie wielofunkcyjne canon pixma mg3650s to kopiarka, skaner i drukarka. Model wyposażony jest w 2 złącza USB typu B. W zestawie jest kabel zasilający, a także zestaw pełnych tuszy, których wartość na moment zakupu często jest równa kilkuset złotym.

Szybkość druku w kolorze to 5,5 strony na minutę, Natomiast w mono to 9,9 strony na minutę. Możliwe jest drukowanie bez ramek – zwanych też marginesami. Maksymalna rozdzielczość druku to 4800 na 1200 DPI. Papier podaje się przez tackę, która obsługiwana jest od przodu. Czas potrzebny na zeskanowanie jednej strony to 14 sekund.

Funkcjonalność zaawansowana to przede wszystkim łączność bezprzewodowa przez Google Cloud Print, Mopria, AirPrint i Wi-Fi. Druk dwustronny jest tutaj standardem i wykonuje się w sposób automatyczny. Użytkownik otrzymuje dostęp do chmury, aplikacji Canon Print i aplikacji Creative Park. Urządzenie wspiera użytkownika w druku niestandardowym np. przy naklejkach, kolażach i origami.

Opcjonalne kasety XL urządzenia wielofunkcyjnego Canon PIXMA MG3650S

Kupując canon pixma mg3650s możemy liczyć na możliwość opcjonalnego wyposażenia w postaci kasety XL. Na czym będzie polegała różnica? Domyślnie otrzymujemy kasety FINE, które usprawniają szybką wymianę. Pojemniki z atramentem oddzielne umożliwiają mechaniczne tworzenie złożonych kolorów, co przekłada się na oszczędność, w momencie gdy skończy się jeden kolor. Ich wymieszanie jest zatem swego rodzaju opcją awaryjną. Jest to innowacja, która została wprowadzona przez firmę Canon.

Urządzenie wielofunkcyjne Canon pixma mg3650s dostępne na stronie https://www.drtusz.pl/urzadzenia-atramentowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-canon-pixma-mg3650s-black-p-14706.html