Dlaczego warto zainwestować w oryginalny tusz HP 650?

18 lipca, 2018
by tuszman

Wiele osób stoi przed dylematem, jaki tusz HP 650 wybrać do swojego urządzenia drukującego – oryginalny czy może zamiennik. Oczywiście obie opcje mają swoje za i przeciw, jednak warto się przyjrzeć temu, co zyska się, wybierając oryginalny wkład drukujący, czego na pewno nie ma w zanadrzu żaden zamiennik.

Zalety tuszy HP 650

niezwykle wydajny tusz hp 650Zarówno do użytku profesjonalnego jak i domowego, specjaliści polecają tusze oryginalne i nie da się ukryć, że sporo w tym racji. Tusze oryginalne gwarantują wysoką jakość wydruku i znacznie większą ilość wydrukowanych stron niż w przypadku stosowania tańszych zamienników. Owszem, tusz oryginalny kosztuje nieco więcej, jednak jeśli zestawimy ilość stron jaką można wydrukować za jego pomocą w stosunku do zamiennika, tusz oryginalny wypada o wiele korzystniej. Dodatkowo w przypadku tuszy HP 650 od Dr Tusz nie ma problemów z powstawaniem kleksów i plam, a oryginalny wkład atramentowy gwarantuje bezproblemową pracę drukarki i zachowanie w dobrym stanie głowicy drukującej. Warto dodać, że HP oferuje wkłady tworzone nawet w 70% z surowców wtórnych, dzięki czemu nadają się one do ponownego recyklingu za pośrednictwem partnerów programu HP Planet i są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Który tusz wybrać?

Oczywiście to do użytkownika musi należeć ostateczna decyzja odnośnie tego, jaki tusz wybrać. Zamiennik jest tańszy i pozornie bardziej się opłaca, jednak oryginalny tusz HP 650 pozwala na dłuższą eksploatację i utrzymanie sprzętu w dobrym stanie. Wiele osób stosuje jednak zamienniki od lat i nie narzeka na ich jakość, dlatego tak naprawdę ciężko jest jednoznacznie doradzić w kwestii wyboru konkretnego tuszu. Na pewno warto pochodzić po sklepach i sprawdzić ceny, czasem bowiem na promocji można kupić oryginalny tusz w cenie podobnej jak zmiennik, co bardzo się opłaca.

Posted in Tusze | Comments (0)